300 TL

İSTANBUL / ÜSKÜDAR / YAVUZTÜRK MAH.

İlan No
130

İlan Tarihi
19-07-2022

inan türk
Üyelik Tarihi : 19 Temmuz 2022
Tel :

Gsm :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

3.şahıs ların vermiş olduğu ilanlarda firmamız sorumlu değildir lütfen ilan sahibiyle iletişim egeçin
İlan Açıklaması

Üsküdar Su kaçağı Tespiti

üsküdar su kaçağı tespiti yapan kamera cihazlı tesisatçı servisi telefon numarası dır su kaçağı bulma makineleri ile noktasal tespit için bizi arayınız. üsküdar tesisatçı olarak hem temiz su tesisatında hemde atık su borusunda su kaçaklarını kontrol ediyoruz.

Su

Su tesisatında yaşanılan sorunlardan olan su kaçağını bulmak en büyük problemler arasında bulunmaktaydı. Boruların beton veya fayansların altında olmasından dolayı kaçağın nerede olduğunun tespiti hayli güçtü. Boruların zamanla özelliğini yitirmesi, bağlantı yerlerindeki contaların gevşemesinden ve işçilikte yapılan hatalardan dolayı su kaçakları yaşanmaktadır. Su kaçağı bulunan yerlerde en bariz olarak görünen fayansların atması, ıslaklık, küflenmeler meydana gelmektedir.Üsküdar su kaçağı tespiti Geçmiş dönemlerde bu arızaların tespitinin yapılması için dinleme yapılarak her yer kırılır ve dökülür, bundan dolayı maliyet yükselmekteydi. üsküdar semtinde bulunanlar artık bu sorunlarını teknolojik imkanlardan yararlanan firmalar aracılığıyla üsküdar su kaçağı tespiti kırılmadan, dökülmeden kolaylıkla yapılmaktadır.

Su Kaçağı Tespitinde Kullanılan Cihazlar

Hizmetlerimiz Marka Güvencesi altındadır.

  • Kalorifer Petek Temizliği
  • Termal Kamera Su Kaçağı Bulma
  • Cihazla Su Kaçağı Bulma
  • Robot Kamera ile Su Kaçağı bulma
  • Pis su kamerası atık gideri su kaçağı tespiti
  • Balkon Gideri Açma
  • Tıkalı Bahçe Gideri Açma
  • Tıkanmış Lavabo Açma
  • Tuvalet Gideri Açma

su tesisatçısı işinde uzmanlaşmış olan firmalar su kaçağının tespitinde son teknolojiyi kullanmaktadırlar. Sorunun direk kaynağına inen firmalar kaçağın bulunduğu alanı tespit ederek çok fazla bir alan kırmadan kaçağı tamir etmektedirler. Kaçağın tespiti için kullanılan cihazlar arasında;

Üsküdar su tesisatçısı  Suyun sesini duyabilecekleri kulaklıklar vasıtasıyla akustik dinleme yaparak arıza tespit edilmektedir.
Kullanılan diğer cihazlardan biri de; her alanda kullanılan termal ısı kameralarının su kaçaklarının tespitinde de kullanılmasıdır. Bu kamera sayesinde kaçağın bulunduğu nokta rahatlıkla tespit edilmektedir.
Ultrasonik seslere duyarlı bulunan cihazla sesin suyu duyularak kaçağın bulunduğu yer tespit edilmektedir. üsküdarde su kaçağı yaşayanlar gönül rahatlığı ile üsküdar su kaçağı tespiti yaptırabilirler.
Kullanılan bu teknolojik ürünler sayesinde artık nokta atışı ile bulunan su kaçakları az yer kırılarak tamiri yapılmaktadır. Bu sayede maliyetin düştüğü gibi her alanın kırılmasına da gerek kalmamaktadır. İstanbul’da yaşanılan su akışının aniden yükselmesi nedeni ile özellikle üsküdar tarafında bulunanlar su kaçakları ile çok sık karşılaştıkları için üsküdar su kaçağı tespiti yaptırmak isteyenler teknolojik ürün sahibi olan firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Firmalar kullandıkları ürünün özelliğine ve işçiliğe göre fiyat politikası uyguladığı için firma tercihinizde kullandıkları ürün hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Firmalar genel olarak erenköy kaçak tespiti ve arıza onarımı için farklı fiyatlar alabilmektedirler. Firma tercihi yaparken fiyat konusunu başta konuşarak sonradan oluşabilecek sorunlarla karşılaşmamış olursunuz.


220 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Benzer İlanlar
dolandırıcılara dikkat edin kimseye kapora göndermeyin